Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Şahbaz yayık makinası fiyatları ve yayık makinası kampanya

                 Şahbaz yayık makinaları hakkında sizlere genel bilgi vermeye çalışacagız

Şahbaz yayık makinansı çiftcilerimizin işini kolay laştırmak amacı ile elektrikli yayık makinası üretme ve yayık üretimi yapar iken kaliteyi ön planda tutmaktadır şahbaz yayık makinasi uzun ömürlü güçlü motoru ile  çiftcilerin ve sağlıklı tereyağı elde edmek isteyen kişilerin güvenle kullanacagı kaliteli krom malzemeden yapılmış TSE onaylıdır.

 Şahbaz yayık makinaları kolay kullanım ve rahat temizleme sistemi sayesinde oldukca kullanışlı  şahbaz yayık makinası  fiyatları konusunda herbütceye uygun. ister 12 taksit ister ise kapıda ödeme seçenekleri  firmamız tarafından siz degerli müşterilerimize ulaşmasını saglamaktayız sağlıklı ve güvenli bir şekilde evinizde tereyağı elde edmek için şahbaz yayık makinası alın deriz.

 Şahabaz yayık makina modelleri aşagıda sıralanmıştır linkleri verilmiştir sizin evinize de bir yayık makinası  gerektigini düşünmekteyiz.Çocuklarınız sağlıklı tereyağı yesin.


Şahbaz 20 lt Yayık Makinası Ev Tipi (Yağ Matik)- indirimli fiyat


Şahbaz yayık makinası 37 lt yuvarlak (Ayran makinası)


Şahbaz Yayık Makinası 40 lt Yuvarlak - ev tipi yayık


Şahbaz 55 lt Yayık Ayran Makinası (tereyağı makinası)


Şahbaz yayık Makinası Köşeli 50 lt (tereyağı makinası)Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.