Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Minisan yayık makinası %40 indirimli ve kapıda ödeme seçenek satışı başladı

                                     Minisan yayık makinası kısa açıklama
Yayık makinası iki çeşiti bulunmaktadır bunlar aşağıdaki gibidir:

1 Ev tipi yayık makinası

2 Sanayi tipi yayık makinası

Bizim satmakta olduğumuz ev tipi yayık makinası dır ve oldukça bol çeşiti bulunmakla beraberinde çalışma sistemi aynıdır.

  Minisan yayık makinalarının iç anadolu dagıtıcısı olan firmamız minisan yayık makinalarında %40 indirim yapmış olup siz degerli müşterilerimizi güvende ve rahat ödeme yapabilmeniz için kapıda ödeme ücreti yansıtılmamaktadır sadece minisan yayık fiyatını ödemektesiniz her hangibir kargo bedeli sizden talep edilmemkte ve kapınıza teslimatı yapılmaktadır türkiyenin tüm köy,kasaba, ilçe  ve illerine gönderilmektedir.

 Minisan firması Türkiye genelinde yaygın servis agı bulunmaktadır ve ürünlerinin sağlamlıgı ve kalitesi tescillenmiş oup yayık makinalarının diger marka yayık lara oranla %11 daha fazla yag çıkarttıgı önde gelen üniversiteler tarafından kanıtlanmıştır.Tabi yagı fazla çıkarmasındaki en büyük sebeblerden birtanesi yayık içerisinde bulunan pervane sistemidir. Minisan ultra yayık makinası 4 pervanesi sayesinde yağ çıkartmaoranı fazla ve diger yayık makinalarına göre daha hızlı. minisan yayık makinası kolay temizleme ve içerisindeki ürünü kolay boşaltım yapması sayesinde herzaman tercih sebebleri arasındadır.

Minisan yayık makinası çeşitleri aşagıdaki gibidir


Minisan 25 Lt. Ultra Yayık Makinası - Tereyağı Makinası (ev tipi yayık)"


Minisan 37 Litre Süper Klasik Yayık Makinası (uygun fiyat) - elektrikli yayık fiyatları


Yayık Makinası Minisan 40 Lt. Ultra (ev tipi) çelik yayık makinası


Minisan Yayık Makinası 45 litre (Çelik Kazan)


Minisan Yayık Makinası 55 Lt. Ultra (ayran ve makinası yağ makinası)


Minisan Yayık Makinasi 55 Litre Ultra yayık ( Köşeli ) Sıtoktan hemen teslim


 Minisan yayık makinası ile  evinizde kolayca tereyağ yapma makinesi sahip oluyorsunuz sağlıklı ve katışıksız tereyağı yapmak için minisan yayık makinasını size özellikle tavsiye ediyoruz.

  Toptan satışlarımız bulunmaktadır toptan yayık alacak olan müşterilerimiz satış temsilcilerimizle irtibata gecip alacakları yayık adetlerini bildirmeleri rica olunur.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.