Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Iade ve Degisim


İki çeşit krema makinası bulunmaktadır:

1 Sanayi tipi süt krema makinası

2  Ev tipi süt krema makinası

Biz size ev tipi süt krema makinası kendi içerisinde ikiye ayrılır  bunlar sıra ile kollu süt krema makinası ve elektrikli süt krema makinaları olarak birbirlerinden ayrılırlar. Biri insan gücü ile digeri elektrikli motor sayesinde çalışır ve çalışma sistemi bu farklardan başka bir fark bulunmamaktadır.

Süt krema makinaları kullanım ve nasıl çalışır:
Öncelik ile süt krema makinasının ne amaç ile kullandığımız konusuna deginelim isminden anlaşılacağı gibi çiğ sütün kremasını ayırt etmek için yani diğer bir deyişle süten yağı ayırmak için kullanılır ve yağsız süt ve sütün kreması ayrı ayrı kullanma imlanına sahip olabilirsiniz. elde eddiginiz kremayı küçük bir işlemden sonra tereyağ olarak kullanabilirsiniz marketlerde satılan tereyağı bu süt krema makinasının büyükleri yani sanyi tipi dedigimiz makinalar ile yapılmaktadır.

Süt krema makinası çalışma sistemini kısaca açıklamya çalışalım:
İlk başta makinanın düzgün bir şekilde monte edilip edilmedigine dikkat edmeliyiz sonrası krema makinası nın düz bir zeminde olup olmadığı önemli sonra sıra ile top dedigimiz ve içerisinde zarfların bulunduğu kısımdır aşagıdaki resimde sol tarafta gösterilmiştir sağ tarafta ise makinanın nasıl ve hangi şekilde monte edilecegi gösterilmiştir.

Resimde ki gibi monte eddikten sonra üst kazan kısmına yeteri kadar süt konurbuarada süt sıcaklıgı 35 ila 40 derece arasında olmalıdır süt soguk veya daha sıcak olursa krema çıkmaz ve makina çalıştırılıp üst kazan içerisindeki akış ayar kolundan süt akış miktarı ayarlanır ve kolların birinden süt digerinden krema akar tabi süt önce akar krema daha sonra akar bu akan kremanın kıvamını ayarlamak da sizin elinizde aşagıdaki resimde nasıl ayarlanacağı ğösterilmektedir ve çok koaydır.

Yukarıda gördügünüz gibi krema ayarını kolay bişekilde yapabiliyorsunuz.
Süt krema makinasının tam monte şekli aşagıdaresimde görüldügü gibidir.

krema makinası fiyatları, krema makinasıev tipi süt krema makinasısüt krema makinalarısüt krema makinası

Süt krema makinasını uygun fiyat, kredi kartı taksit, kapıda ödeme seçenegi ile Netviririnim.com dan güven ile alabilirsiniz 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.