0 ürün -

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam

Iade ve Degisim

Netvitrinim.com ' dan den aldığınız her ürün, üretici yada ithalatçı firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden / bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz
 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün ulaştığı ve İade departmanımız tarafından ''KABÜL'' verildikten sonra  (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 
 
Bu süreç tedarikçi firmaların ürünü çeşitli sebeplerden dolayı daha uzun bir süreç içerisinde kabul etmeleri durumunda 15 gün daha uzayabilmektedir. 
 
Ürün içerisinde eksiklikler olduğu takdirde süreç eksik ürünlerin yada muhteviyatın gönderilmesinden itibaren  başlamaktadır. İade talebi ürün sevk edilmeden yapıldığı yada çeşitli sebeplerle tedarik edilemediği  durumlarda iptal işlemi sipariş  durumunun 'İPTAL BEKLEYENE' alınmasından itibaren 7 iş günüdür.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve şair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Anlaşmalı olmadıgımız kargolar haricinde gönderilen iade kargolar tarafımızdan teslim alınmıyacaktır.

Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi : [email protected]
Web Sitesi Adresi : http://www.netvitrinim.com
Adres : Çarşıbaşı mah ziyabey sokak no:3 Merkez - SİVAS
Merkez Depo Adres : Gültepe mah 35 sokak no:3 Merkez / SİVAS
Telefon Numarası : +90 346 225 75 01

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.