0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Hakkımızda

 HAKKIMIZDA
Firmamız 1998 yılında ticari hayatına baslamıs olup. Güçlü temelleri üzerine oturttuğu tecrübe ve birikimleriyle 11 yılı aşkın süredir, durmadan gelişti. Firmamız büyüdükçe, kurumsal hedeflerimiz de büyüdü...  
Firmamız  cogu ürünlerin bayisi olup aracı kullanmadan tedarik etmektedir ve bircok ürünü stokta sevkiyata hazırdır. Müşterilerimize sağladığımız kolaylıkları, elektronik ticaret sayesinde tüm Türkiye'ye yayarak; halkımıza her zaman en kaliteli, hızlı ve tasarruflu alışveriş imkânlarını sunduk. Gelecekte de yine hep birlikte kazanacağımızı umuyor, halkımız için durmaksızın çalışıyoruz. Bugünlere gelirken bize eşlik eden on binlerce müşterimize teşekkür ederiz.
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye'de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.
 
Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir ve hizmet politikamız su şekilde dir.
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak
Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek
Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,
Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,
Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak ve en Önemli olanı güvenlil unsurunuda firmamız asagıdaki annlatacamız sekilde çözmüstür.
    128 bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermeyen sistemimiz, müşterilerimizin kişisel bilgilerini asla görmez ve kayıt etmez. Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde müşterimiz kişisel bilgilerini girmeye başladığında sistem otomatik olarak yerini banka yazılımına bırakır.
 
 Sanal Pos başvurularında şirket Türkiye çapında güvenlik kontrolünden geçirilmekte ve en küçük ayrıntılar dahi göz ardı edilmemektedir. Tüm bu soruşturma süreci tamamlandıktan sonra sistemin güvenirliliği test edilir ve son aşamada alınan onay sonrasında sanal pos kurumu tamamlanır.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.